• Lokaty

  IdeaBank

  Szczegóły
  10%

  Lokata Przedsiębiorcza

  neoBank

  Szczegóły
  9%

  Lokata Wysoki Procent

  MeritumBank

  Szczegóły
  8.5%

  Lokata powitalna

  Konta

  MeritumBank

  Szczegóły
  8,5%

  Konto Zarabiające

  DeutscheBank

  Szczegóły
  7%

  db Konto Oszczędnościowe

  BNP Paribas Fortis

  Szczegóły
  6,7%

  WIĘCEJ oszczędnościowe

  Polisy lokacyjne

  Nordea Bank

  Szczegóły
  6%

  Profit Plus

  Bank BPH

  Szczegóły
  5.32%

  Optima Profit

  Lukas Bank

  Szczegóły
  5.31%

  Antidotum PRO na podatek

 • Komentarzy: 1
  Opublikowano: 2011/12/18 15:00
  Odsłon: 696

  wypadek Konto oszczędnościowe, które zarabia dla MartyDwa lata temu podczas powrotu z urlopu w Chorwacji miałam – już na terenie Austrii – koszmarny wypadek. Mnie i dzieciom nic nie stało, ale samochód wyglądał makabrycznie. Szyby potłuczone, jeden bok wgnieciony, rama przesunięta itd, itp. O dziwo, po wypadku samochód udało się odpalić i jakoś się dowlokłam do najbliższego warsztatu, jadąc po górskich drogach z prędkością 30 km na godzinę.

  Wypadek był straszny, ale równie straszna była gehenna, którą potem mi zafundowała firma ubezpieczeniowa. Powiem tak – gdybym nie miała konta oszczędnościowego z lokatą bez podatku belki, musiałabym chyba z moimi dziećmi spać w rowie przy drodze.

  Aby umówić się z ubezpieczycielem na przyjazd rzeczoznawcy, wykonałam prawie dwadzieścia(!) telefonów do Polski, oczywiście płacąc za nie z własnej kieszeni. Musiałam również opłacić pięć noclegów, bo jaśnie pan rzeczoznawca miał dużo pracy i nie mógł tak od razu do nas przyjechać.  Na szczęście, konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową umożliwiło mi dostęp do naszych oszczędności i jakoś finansowo dałam sobie radę.

  Pamiętam, jak kłóciłam się z mężem, gdzie ulokować pieniądze: na długoterminowej lokacie czy na koncie oszczędnościowym. No i proszę, okazało się, że miałam rację stawiając na pełną swobodę w dysponowaniu pieniędzmi. W takich nagłych, nieprzewidywalnych sytuacjach losowych konto oszczędnościowe okazuje się o wiele bardziej przydatne niż lokata.

  Marta 45 lat, zamężna, 3-jka dzieci. Wybrała swoje konto w naszej porównywarce kont oszczędnościowych. Zrób to samo, nie zwlekaj dłużej.

   

  Jeden komentarz :) ”Konto oszczędnościowe, które zarabia dla Marty”

  1. Turysta pisze:

   To prawda. Nic gorszego nie może nam się przytrafić jak wypadek, czy stłuczka za granicami naszego kraju. Sam dwa lata temu miałem kolizję w Słowenii i nawet największemu wrogowi nie życzę takich kłopotów.

  Wypowiedz się