• Lokaty

  IdeaBank

  Szczegóły
  10%

  Lokata Przedsiębiorcza

  neoBank

  Szczegóły
  9%

  Lokata Wysoki Procent

  MeritumBank

  Szczegóły
  8.5%

  Lokata powitalna

  Konta

  MeritumBank

  Szczegóły
  8,5%

  Konto Zarabiające

  DeutscheBank

  Szczegóły
  7%

  db Konto Oszczędnościowe

  BNP Paribas Fortis

  Szczegóły
  6,7%

  WIĘCEJ oszczędnościowe

  Polisy lokacyjne

  Nordea Bank

  Szczegóły
  6%

  Profit Plus

  Bank BPH

  Szczegóły
  5.32%

  Optima Profit

  Lukas Bank

  Szczegóły
  5.31%

  Antidotum PRO na podatek

 • Komentarzy: brak
  Opublikowano: 2011/12/11 10:00
  Odsłon: 547

  auto mechanik Konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową według TomkaKompletnie nie znam się na ekonomii i w szkole miałem zawsze tróję z matmy, ale jednak liczyć potrafię. I wyszło mi na to, że na lokacie, która miała zarobić dla mnie sporo pieniędzy, zarobiłem tyle, co kot napłakał.

  Cóż. Przemogłem swoją niechęć do zawiłej stylistyki, w jakiej z reguły są pisane oferty bankowe i poczytałem co nieco o kontach oszczędnościowych z lokatą antybelkową. Zauważyłem je tylko dlatego, iż w jakimś artykule zostały opisane jako próba ominięcia podatku pana Belki, którego decyzja spowodowała uszczuplenie moich zysków z lokaty. Gdybym w tamtym czasie przeczytał o “koncie z dzienną kapitalizacją odsetek”, prawdopodobnie nie zwróciłbym na ten produkt żadnej uwagi, ponieważ nie miałbym pojęcia, jak takie konto działa.
  A działa świetnie. Konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową jest w moim przypadku jeszcze lepszym rozwiązaniem niż popularne wśród moich znajomych polisolokaty. Daje mi pełną swobodę w dysponowaniu pieniędzmi i jednocześnie zapewnia wysoki poziom oprocentowania.

  Wybrałem konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową w banku (w moim przypadku był to MeritumBank), który nie stosuje żadnych ukrytych opłat, muszę tylko uważać na ilość przelewów (za więcej niż jeden muszę sporo płacić). Co istotne, w każdej chwili mogę wycofać dowolną kwotę , co w przypadku wcześniejszej lokaty nie było możliwe.

  Tomek, 31 lat, Toruń, bez dzieci. Mechanik samochodowy, którego pasją są tylko samochody. Dzięki naszemu rankingowi kont oszczędnościowych udało mu się dobrze wybrać bank i założyć konto z dobrą antybelką.

   

  Tak trafiliście do informacji o inwestowaniu bez podatku

  Wypowiedz się

  Podobne oferty