• Lokaty

  IdeaBank

  Szczegóły
  10%

  Lokata Przedsiębiorcza

  neoBank

  Szczegóły
  9%

  Lokata Wysoki Procent

  MeritumBank

  Szczegóły
  8.5%

  Lokata powitalna

  Konta

  MeritumBank

  Szczegóły
  8,5%

  Konto Zarabiające

  DeutscheBank

  Szczegóły
  7%

  db Konto Oszczędnościowe

  BNP Paribas Fortis

  Szczegóły
  6,7%

  WIĘCEJ oszczędnościowe

  Polisy lokacyjne

  Nordea Bank

  Szczegóły
  6%

  Profit Plus

  Bank BPH

  Szczegóły
  5.32%

  Optima Profit

  Lukas Bank

  Szczegóły
  5.31%

  Antidotum PRO na podatek

 • Komentarzy: brak
  Opublikowano: 2011/12/12 11:15
  Odsłon: 774

  agnieszka wesola Lokata bez podatku belki  historia AgnieszkiPodatek dochodowy, podatek od nieruchomości, podatek od posiadania psa. Do tego podatki pośrednie wliczone w cenę towarów i usług. Akcyza za paliwo. Opłaty za czynności wykonywane przez organy administracji państwowej – czyli wszystkie zaświadczenia, które musiałam zgromadzić, żeby wejść w posiadanie działki po teściach. Wreszcie, ściągnięty przez państwo podatek od spadku i darowizn.

  Mówiąc szczerze, miałam dosyć oddawania państwu moich pieniędzy i jakiś czas temu założyłam lokatę bez podatku belki w banku Meritum . Do dziś jestem zadowolona z tamtej decyzji. Lokata bez podatku belki należy chyba do nielicznych produktów finansowych, które są korzystne zarówno dla właściciela lokaty, jak i dla samego banku. Dlatego mój bank zrobił wszystko, żeby mi pomóc. Mogłam sobie wybrać okres prowadzenia lokaty (ja zdecydowałam się na długoterminową), mogłam skorzystać z pomocy opiekuna klienta, który doradził mi, jak sensownie podzielić oszczędności, by kwota na lokacie bez podatku belki nie przekroczyła poziomu, od którego będę musiała płacić podatek dochodowy (w efekcie miałam jednocześnie 5 lokat bez podatku belki, na których pieniądze pracowały już od momentu wpłaty).

  Lokatę założyłam bez problemu przez internet i czynność ta zajęła mi zaledwie pięć minut. Mogłam ją w każdej chwili zerwać i nie traciłam przy tym odsetek. Nie musiałam pamiętać o jej odnawianiu, bo bank dał mi możliwość automatycznego przedłużania lokaty. Co najważniejsze, oprocentowanie mojej lokaty było naprawdę przyzwoite i mogłam pomnożyć SWOJE WŁASNE PIENIĄDZE. Poza tym, wpłacając pieniądze na lokatę bez podatku belki miałam wewnętrzne przekonanie, że kiedy coś daję, to również coś dostaję. W przypadku fiskalnej polityki państwa coraz częściej mam zupełnie odmienne poczucie.

  Agnieszka z Warszawy, 35 lat, 1 dziecko i pies. W 2004 wyjechała do Wielkiej Brytanii aby zarobić na mieszkanie. Udało się, po 5 latach wróciła do Polski, gdzie osiadła na Żoliborzu. Sprzedała działkę po teściach po czym, jak każdy wzięła kredyt na mieszkanie, na szczęście posiadała duży wkład własny, co obniżyło jej ratę znacząco. Resztę wolnych środków włożyła w lokatę, którą wybrała w naszym rankingu lokat bez podatku belki.

  Tak trafiliście do informacji o inwestowaniu bez podatku

  Wypowiedz się

  Podobne oferty