• Lokaty

  IdeaBank

  Szczegóły
  10%

  Lokata Przedsiębiorcza

  neoBank

  Szczegóły
  9%

  Lokata Wysoki Procent

  MeritumBank

  Szczegóły
  8.5%

  Lokata powitalna

  Konta

  MeritumBank

  Szczegóły
  8,5%

  Konto Zarabiające

  DeutscheBank

  Szczegóły
  7%

  db Konto Oszczędnościowe

  BNP Paribas Fortis

  Szczegóły
  6,7%

  WIĘCEJ oszczędnościowe

  Polisy lokacyjne

  Nordea Bank

  Szczegóły
  6%

  Profit Plus

  Bank BPH

  Szczegóły
  5.32%

  Optima Profit

  Lukas Bank

  Szczegóły
  5.31%

  Antidotum PRO na podatek

 • Komentarzy: brak
  Opublikowano: 2011/12/17 18:50
  Odsłon: 1265

  tomek it Konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową  historia TomkaPomysł, że można jednocześnie wydawać i oszczędzać, wydawał mi się absurdalny. Ot, taki bankowy oksymoron. A jednak… Poczytałem co nieco w internecie na temat konta oszczędnościowego z lokatą antybelkową i stwierdziłem, że slogany reklamowe typu “zarabiasz od pierwszej złotówki” nie mijają się z prawdą. Bo konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową z jednej strony daje całkowitą swobodę w dysponowaniu wpłatami i wypłatami, z drugiej – zapewnia przyzwoity poziom oprocentowania.

  Właściwie jedynym haczykiem, jaki zauważyłem analizując oferty różnych banków, były opłaty związane z przelewami – tylko pierwszy przelew w miesiącu był bezpłatny, za kolejne bank liczył sobie dość wysokie kwoty.

  Wybrałem bank, założyłem konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową i co miesiąc gratuluję sobie podjętej dwa lata temu decyzji. Prowadzenie konta jest bezpłatne, dostęp do środków szybki i wygodny (za pośrednictwem bankowości telefonicznej lub internetowej). Pieniądze wpłacam, kiedy chcę, a wypłacam, kiedy muszę, więc zawsze w skali roku jestem zdecydowanie do przodu.

  I w każdym momencie mam świadomość, iż gdybym potrzebował większej gotówki, mogę ją bez problemu wypłacić z konta i nie spowoduje to utraty odsetek.

  Tomek jest Inżynierem IT w znanej warszawskiej firmie. Jest singlem i jak na razie mu to pasuje icon smile Konto oszczędnościowe z lokatą antybelkową  historia Tomka

  Tak trafiliście do informacji o inwestowaniu bez podatku

  Wypowiedz się